Intencje mszalne od 22.11.2020 r. do 29.11.2020 r.

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
p. w. Świętego Jakuba Apostoła
Tuchola, ul. Chojnicka 28
NIEDZIELA – 22 listopada 2020r. – JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
08.30 – Śp. Władysław Kłosowski, Jadwiga Wacław Kłosowscy
10.00 – Śp. Felicja Redlarska (Msza greg. 08/30)
12.00 – Śp. Kazimierz Siemieński, z okazji urodzin; bracia Paweł i Franciszek
17.00 – Śp. Aniela Walerian Kryger; zmarli z rodziny
PONIEDZIAŁEK – 23 listopada 2020r.
08.30 – Śp. Felicja Redlarska (Msza greg. 09/30)
17.00 – z podz. za odebrane Łaski z prośbą o dalsze Boże Bł. i zdrowie dla Haliny i Jacka z ok. 35 rocz. ślubu oraz całej rodziny
Wtorek – 24 listopada 2020r.
08.30 – Śp. Felicja Redlarska (Msza greg. 10/30)
17.00 – Śp. Janina Florian Zimorscy; Helena, Józef, Wincenty Słomińscy
Środa – 25 listopada 2020r.
08.30 – Śp. Felicja Redlarska (Msza greg. 11/30)
17.00 – Śp. Alfred Łucja i Alfred Wilkowscy; Bernarda, Augustyn, Leszek Lewandowscy; Gerda Skibicka; zmarli z ich rodzin
Czwartek – 26 listopada 2020r.
08.30 – Śp. Felicja Redlarska (Msza greg. 12/30)
17.00 – Śp. Halina Peplińska – w I rocz. śmierci
Piątek – 27 listopada 2020r.
08.30 – Śp. Jan Głomski, rodzice i rodzeństwo z obu stron
17.00 – Śp. Roman Janina Swoińscy, zmarli z rodziny
Sobota – 28 listopada 2020r.
08.30 – Śp. Łucja, Leon, Kazimierz Nakielscy; Franciszek Ordoński
16.00 – z podz. za odebrane Łaski z prośbą o dalsze Boże Bł. dla Barbary i Grzegorza z ok. 15 rocz. ślubu
17.00 – Śp. Piotr Majka z ok. 20 rocz. śmierci, rodzice z obu stron
I NIEDZIELA ADWENTU – 29 listopada 2020r.
08.30 – Śp. Iwona Wytrążek w rocz. śmierci; zmarli z rodzin Wytrążek, Karaś, Bąk
10.00 – Śp. Felicja Redlarska (Msza greg. 15/30)
12.00 – Śp. Teresa Czesław Misiak; Irena Antoni Krzyżelewskich
17.00 – Śp. Krystyna Jan Łożyca; Mieczysław, Stanisław, Maria Rode; Zofia Kurs

KAPLICA SIÓSTR ELŻBIETANEK
p.w . Najświętszego Serca Pana Jezusa
Tuchola, ul. Nowodworskiego 14.
NIEDZIELA – 22 listopada 2020r. – JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
8.00 – Śp. Bronisław Behrendt
PONIEDZIAŁEK – 23 listopada 2020r.
8.00 – Śp. zmarli z rodziny Giersz i Górnowicz
WTOREK – 24 listopada 2020r.
8.00 – Śp. Aleksandra Rink – int. od uczestników pogrzebu
ŚRODA – 25 listopada 2020r.
8.00 – w int. „Jezu, Ty się tym zajmij”
CZWARTEK – 26 listopada 2020r.
8.00 – Śp. Helena Jan Mrozik; Alojzy Mrozik; Kazimiera Skórcz
PIĄTEK – 27 listopada 2020r.
8.00 – Śp. Felicja Redlarska (Msza greg. 13/30)
SOBOTA – 28 listopada 2020r.
8.00 – Śp. Felicja Redlarska (Msza greg. 14/30)
I NIEDZIELA ADWENTU – 29 listopada 2020r.
8.00 – o Boże Bł. dla Michała z ok. 18. rocz. urodzin

KOŚCIÓŁ FILIALNY – KIEŁPIN
NIEDZIELA – 22 listopada 2020r. – JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
11.00 – Śp. Franciszek Stefania Spelbert, rodzice i rodzeństwo z obu stron
I NIEDZIELA ADWENTU – 29 listopada 2020r.
11.00 – Śp. Andrzej Michałowicz z ok. 15 rocz. śmierci; Zofia Kazimierz Michałowicz, z ok. 15 rocz. śmierci Kazimierza

KAPLICA W SZPITALU TUCHOLSKIM
Msze zawieszone do odwołania