Intencje mszalne od 8 do 15 listopada 2020 r.

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
p. w. Świętego Jakuba Apostoła
Tuchola, ul. Chojnicka 28
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 08 listopada 2020r.
08.30 – Śp. Bogusława Jeżewska, z ok. urodzin; zmarli z rodzin: Jeżewskich i Machowskich
10.00 – Śp. Maria Jerzy Łangowscy
12.00 – Śp. Hilary, Marta, Jan Klemann oraz zmarli w czyśćcu
17.00 – Śp. zmarli członkowie i członkinie Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci przy parafii św. Jakuba Ap. W Tucholi
PONIEDZIAŁEK – 09 listopada 2020r.
08.30 – Śp. Elżbieta Bienias; Antoni Elżbieta Kroll; zmarli z rodziny Kroll i Omiel
17.00 – Śp. rodzice chrzestni, pokrewni, znajomi, przyjaciele oraz zmarli oczekujący modlitewnego wsparcia
Wtorek – 10 listopada 2020r.
08.30 – Śp. Elżbieta Benke i rodzice z obu stron, w 11 rocz. śmierci Elżbiety; o zdrowie dla Mariana
17.00 – Śp. Feliks, Anna, Elżbieta, Marek, Mieczysław Hoppe
Środa – 11 listopada 2020r.
08.30 – w int. “Jezu, Ty się tym zajmij”
17.00 – Śp. Zofia Czesław Żmich, rodzice i rodzeństwo
Czwartek – 12 listopada 2020r.
08.30 – Śp. Andrzej Piwoński – int. od uczestników pogrzebu
17.00 – o zdrowie i Boże Bł. dla całej rodziny z ok. rocz. ślubu
Piątek – 13 listopada 2020r.
08.30 – Śp. Urszula Semrau w 29 rocz. śmierci
17.00 – Śp. Anna Zenon Kuffel; Klara, Alojzy, Teodozja Łonccy, w rocz. śm. oraz zmarli z rodziny
Sobota – 14 listopada 2020r.
08.30 – Śp. Jadwiga Mazur
17.00 – O zdrowie i Boże Bł. oraz nieustanną Opiekę MB dla Anny z ok. urodzin i dla jej najbliższych
XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 listopada 2020r.
08.30 – Śp. Zofia, Leon, Kazimierz Rink, z ok. ur. Leona i 10 rocz. śm. Zofii; Henryk Rink
10.00 – Śp. Felicja Redlarska (Msza greg. 01/30)
12.00 – Śp. zmarli z rodzin Zawiszewscy, Kortas, Landmesser, Orłowskich; Marian Kamiński
17.00 – Śp. Janina Stanisław Kostka-Szweda, z ok. ur.; rodzice z obu stron
KAPLICA SIÓSTR ELŻBIETANEK
p.w . Najświętszego Serca Pana Jezusa
Tuchola, ul. Nowodworskiego 14.
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 08 listopada 2020r.
8.00 – Śp. Jerzy Drążkowski; rodzice i rodzeństwo
PONIEDZIAŁEK – 09 listopada 2020r.
8.00 – Z prośbą do Anioła Stróża o pomoc
WTOREK – 10 listopada 2020r.
8.00 – O opiekę N. M. Panny i Boże Bł. na dalsze życie
ŚRODA – 11 listopada 2020r.
8.00 – int. Sióstr
CZWARTEK – 12 listopada 2020r.
8.00 –
PIĄTEK – 13 listopada 2020r.
8.00 – Z prośbą do Anioła Stróża o pomoc
SOBOTA – 14 listopada 2020r.
8.00 – int. Sióstr
XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 listopada 2020r.
8.00 – Śp. Stefania Franciszek Giersz; synowie Roman i Piotr oraz wnuczka Ewa

KOŚCIÓŁ FILIALNY – KIEŁPIN
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 08 listopada 2020r.
11.00 – Śp. Anna, Leon, Konrad Pawłowscy; Stefan Biernacki – w I rocz. śmierci
ŚRODA – 11 listopada 2020r.
15.30 – Śp. Anna, Czesław, Jurek Tyda; Genowefa Tyda; Małgorzata Antoni Tajl
XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 listopada 2020r.
11.00 – Śp. Marianna Jan Okonek, rodzice z obu stron

KAPLICA W SZPITALU TUCHOLSKIM
Msze zawieszone do odwołania