Intencje mszalne od 1 do 8 listopada 2020 r. 

NIEDZIELA - UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – 01 listopada 2020r.
08.30 – Śp. Mieczysław Bartkowiak, rodzice, rodzeństwo, dziadkowie Bartkowiak, Poćwiardowscy, Glaza, Szwanica; Andrzej Olstowski
10.00 – O radość życia wiecznego dla zmarłych Parafian
12.00 – Śp. Irena Jan Mięsikowscy, w rocz. śmierci Jana; zmarłe rodzeństwo
17.00 – Śp. Stefania Bolesław Pałubiccy
PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – 02 listopada 2020r.
08.30 – Msza Święta zbiorowa za zmarłych
17.00 – Msza Święta zbiorowa za zmarłych
Wtorek – 03 listopada 2020r.
08.30 – Śp. Eugenia Landowska , z ok. imienin; dziadkowie z obu stron
17.00 – Śp. Janina Józef Nakielscy, z ok. rocznic śmierci; rodzice z obu stron
Środa – 04 listopada 2020r.
08.30 – Śp. Zofia Babińska – int. od Zakładu Pogrzebowego Klunder z Silna
17.00 – Śp. Kinga Kęsik, z ok. urodzin
Czwartek – 05 listopada 2020r.
08.30 – Śp. Stefan Janina Braniccy, rodzice z obu stron; Alina Grzegorek
17.00 – Śp. Irena Ogiegło; zmarli z rodziny: Marczak, Janowicz, Ogiegło
Piątek – 06 listopada 2020r.
08.30 – Śp. Brygida Wegner w 7 rocz. śmierci i zmarli z rodziny
17.00 – Śp. zmarli z rodziny: Pałuckich, Mindak, Prill
Sobota – 07 listopada 2020r.
08.30 – Śp. Franciszka Agenor Gierszewscy i zmarli z rodziny
17.00 – Śp. księża: Jan Prill, Kazimierz Janiszewski, Zenon Bukowski, Tadeusz Ptaśkiewicz, Roman Lewandowski, Roman Benkowski, Wiesław Madziąg, Jan Lichosyt, Czesław Wierzbicki, Jan Trzebiatowski
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 08 listopada 2020r.
08.30 – Śp. Bogusława Jeżewska, z ok. urodzin; zmarli z rodzin: Jeżewskich i Machowskich
10.00 – Śp. Maria Jerzy Łangowscy
12.00 – Śp. Hilary, Marta, Jan Klemann oraz zmarli w czyśćcu
17.00 – Śp. zmarli członkowie i członkinie Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci przy parafii św. Jakuba Ap. W Tucholi

NIEDZIELA - UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – 01 listopada 2020r.
8.00 – int. Sióstr
PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych - 02 listopada 2020r.
8.00 – int. Sióstr
WTOREK – 03 listopada 2020r.
8.00 – O zdrowie dla Barbary
ŚRODA – 04 listopada 2020r.
8.00 –w int. “Jezu, Ty się tym zajmij”
CZWARTEK – 05 listopada 2020r.
8.00 – Z prośbą do Anioła Stróża o pomoc
PIĄTEK – 06 listopada 2020r.
8.00 – Z prośbą do Anioła Stróża o pomoc
SOBOTA – 07 listopada 2020r.
8.00 – Śp. Anastazja Alojzy Baczyńscy; Irena Jan Mięsikowscy; rodzice i rodzeństwo z obu stron
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 08 listopada 2020r.
8.00 – Śp. Jerzy Drążkowski; rodzice i rodzeństwo

KOŚCIÓŁ FILIALNY – KIEŁPIN
UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWI ĘTYCH – 01 listopada 2020r.
11.00 – Msza Święta zbiorowa za zmarłych
PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – 02 listopada 2020r.
15.30 – Msza Święta zbiorowa za zmarłych
I PIĄTEK miesiąca – 06 listopada 2020r.
15.30 – Śp. Alfons, Cecylia, Czesław Jasińscy
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 08 listopada 2020r.
11.00 – Śp. Anna, Leon, Konrad Pawłowscy; Stefan Biernacki – w I rocz. śmierci

KAPLICA W SZPITALU TUCHOLSKIM
Msze zawieszone do odwołania