Intencje mszalne od 5 do 12 stycznia 2020 r.

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
p. w. Świętego Jakuba Apostoła
Tuchola, ul. Chojnicka 28

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim - 05 stycznia 2020 r.
08.30 – Śp. Marianna Ksawery Ossowscy; Elżbieta Błażej Kruk
10.00 – Śp. Mieczysław Pipowski
12.00 – Śp. Agnieszka Piesik w 16 rocz. śmierci i z ok. imienin
17.00 – Śp. Teodozja Alfons Ostrowscy w 12 rocz. śmierci Teodozji
Poniedziałek – 06 stycznia 2020r. – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO
08.30 – Śp. Weronika Tadeusz Cemka i brat Tadeusz
10.00 – Śp. Bronisław, Wanda, Edmund, Bogusław, Bernard Szulc
12.00 – Śp. Janina Iglewska w 12 rocz. śmierci
17.00 – Śp. Edwin Wytrążek w 9 rocz. śmierci
Wtorek – 07 stycznia 2020r.
8.00 – Śp. Stefania Spelbert – int. od Zakładu Pogrzebowego Bolińskich
8.30 – Alfons Bronisława Pruscy, Stanisław Chmurzyński
Środa – 08 stycznia 2020r.
8.00 – Śp. Felicja Babińska – int. od Przedsiębiorstwa Komunalnego
8.30 – Śp. Jan Wize i zmarli z rodziny Rożek, Rosek i Wize
Czwartek – 09 stycznia 2020r.
8.00 – Śp. Mariusz Leszczyński w dniu urodzin, Ilona Helta w I rocz. śmierci
8.30 – Śp. Anna Jan Różewicz w 7 rocz. śmierci Jana
Piątek – 10 stycznia 2020 r.
8.00 – Śp. Halina Peplińska – int. od uczestników pogrzebu
8.30 – Śp. Janina Suchomska, Edmund Suchomski i Jan Graban
Sobota – 11 stycznia 2020r.
8.30 – O Boże Bł. i Łaskę zdrowia dla Krystyny z okazji rocz. urodzin
17.00 – O Boże Bł. dla Elżbiety i Stanisława z okazji rocz. ślubu
Niedziela po Objawieniu Pańskim - 12 stycznia 2020 r. – ŚWIĘTO CHRZTU CHRYSTUSA
08.30 – Śp. Wioleta Olszewska w rocz. śmierci
10.00 – Śp. Mieczysław Pieczka w rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny
12.00 – Śp. Stefania Bolesław Pałubiccy, w rocz. śmierci Stefanii – int. od córki Danuty z rodziną
17.00 – Śp. Teresa Franciszek i Stanisław Ortman

KAPLICA SIÓSTR ELŻBIETANEK
p.w . Najświętszego Serca Pana Jezusa
Tuchola, ul. Nowodworskiego 14.
II NIEDZIELA po Narodzeniu Pańskim - 05 stycznia 2020 r.
8.00 – Śp. Franciszek Stefania Giersz, synowie Roman i Piotr oraz wnuczka Ewa
PONIEDZIAŁEK – 06 stycznia 2020r. – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO
8.00 – int. Sióstr
WTOREK – 07 stycznia 2020r.
8.00 – Za zmarłych w czyśćcu, najbliższych wybawienia
ŚRODA – 08 stycznia 2020r.
8.00 – Jezu, Ty się tym zajmij
CZWARTEK – 09 stycznia 2020r.
8.00 – O Boże Bł. i Łaskę zdrowia dla Ks. Kanonika Kazimierza Michalaka
PIĄTEK – 10 stycznia 2020r.
8.00 – Anna, Marta, Jan Jaruszewscy
SOBOTA – 11 stycznia 2020r.
8.00 – Śp. zmarli z rodziny Czapiewskich; Leokadia Rogowska
NIEDZIELA po Objawieniu Pańskim - 12 stycznia 2020 r. – ŚWIĘTO CHRZTU CHRYSTUSA
8.00 – Śp. Cecylia Alfons Jasińscy

KOŚCIÓŁ FILIALNY – KIEŁPIN
II NIEDZIELA po Narodzeniu Pańskim - 05 stycznia 2020 r.
11.00 – Śp. Julianna Franciszek Wesołowscy
PONIEDZIAŁEK – 06 stycznia 2020r. – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO
11.00 – Mieczysław Julianna Polaszek z ok. imienin i urodzin
NIEDZIELA po Objawieniu Pańskim - 12 stycznia 2020 r. – ŚWIĘTO CHRZTU CHRYSTUSA
11.00 – Śp. Edmund Bannach i rodzice

KAPLICA W SZPITALU TUCHOLSKIM
II NIEDZIELA po Narodzeniu Pańskim - 05 stycznia 2020 r.
7.30 –
PONIEDZIAŁEK – 06 stycznia 2020r. – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO
7.30 –
NIEDZIELA po Objawieniu Pańskim - 12 stycznia 2020 r. – ŚWIĘTO CHRZTU CHRYSTUSA
7.30 –