Intencje mszalne od 28 października do 3 listopada

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
p. w. Świętego Jakuba Apostoła
Tuchola, ul. Chojnicka 28
XXX Niedziela Zwykła – 27 październik 2019 r.
8.30 – Śp. Zofia Konrad Sieg
10.00 – Śp. Zofia Talaśka w rocz. śmierci i za zmarłych z rodziny Talaśka
12.00 – Śp. Marta Kazimierz Theda i zmarli z rodziny
17.00 – Z podziękowaniem za wspólne lata z prośbą o dalszą Opiekę MB i Boże Bł. dla Anny i Grzegorza z okazji rocz. ślubu i urodzin Grzegorza
Poniedziałek – 28 październik 2019r.
8.30 – Śp. Zofia Urbańska
17.00 – Śp. Szymon i Tadeusz Piesik
Wtorek – 29 październik 2019r.
8.30 – Śp. Włodzimierz i zmarli z rodziny Obarzanek i Kopeć
17.00 – Śp. Hilary Talaśka
Środa – 30 październik 2019r.
8.30 – Śp. Marika Borowicka i dziadkowie z obu stron
17.00 – Śp. Tadeusz i Szymon Piesik z okazji imienin; Elżbieta Bienias w dniu urodzin
Czwartek – 31 październik 2019r.
8.30 – Śp. Władysława Franciszek Karaś, w rocz. śmierci Władysławy
17.00 – Śp. zmarli z Róży św. Dominika oraz z ich rodzin
17.00 – Śp. Maria Latzke, zmarli z rodz. Latzke i Birwagen oraz Maria Dąbrowska-Partyka
Piątek – 01 listopad 2019 r.
8.30 – Śp. Mieczysław Bartkowiak, rodzice, rodzeństwo, dziadkowie Bartkowiak, Poćwiardowscy, Szwanica oraz Andrzej i krewni z obu stron
10.00 – Śp. Janina Zimorska w 10 rocz. śmierci i Florian Zimorski
12.00 – Śp. Piotr Majka, Łucja i Piotr Majka, Stefania i Alfons Piperek
Sobota – 02 listopad 2019r.
8.30 – Msza Święta zbiorowa za zmarłych
17.00 – Msza Święta zbiorowa za zmarłych
XXXI Niedziela Zwykła – 03 listopad 2019 r.
8.30 – Śp. Eugenia Landowska z okazji urodzin i dziadkowie z obu stron
10.00 – Za parafian i polecanych w wypominkach rocznych
12.00 – Śp. Kinga Kęsik z okazji urodzin
17.00 – Śp. Irena Ogiegło oraz zmarli z rodzin Marczak, Janowicz i Ogiegło

KAPLICA SIÓSTR ELŻBIETANEK
p.w . Najświętszego Serca Pana Jezusa
Tuchola, ul. Nowodworskiego 14.
XXX – NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 październik 2019 r.
8.00 – Śp. Andrzej Teis z okazji 20 rocznicy śmierci
PONIEDZIAŁEK – 28 październik 2019r.
8.00 – Intencja Sióstr
WTOREK – 29 październik 2019r.
8.00 – Intencja Sióstr
ŚRODA – 30 październik 2019r.
8.00 – Jezu, Ty się tym zajmij
CZWARTEK – 31 październik 2019r.
8.00 – Śp. Irena Jan Mięsikowscy, w rocz. śmierci Jana i zmarłe rodzeństwo
PIĄTEK – 01 listopad 2019r.
8.00 – Intencja Sióstr
SOBOTA – 02 listopad 2019r.
8.00 –Iintencja Sióstr
XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 03 listopad 2019r.
8.00 – Śp. Jerzy Drążkowski, rodzice i rodzeństwo

KOŚCIÓŁ FILIALNY – KIEŁPIN
XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 październik 2019r.
11.00 – Z podz. za odebrane Łaski oraz prośbą o zdrowie i Boże Bł. dla Stefanii Spelbert z okazji 85 urodzin
XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 03 listopad 2019r.
11.00 – Msza Święta zbiorowa za zmarłych

KAPLICA W SZPITALU TUCHOLSKIM
XXX Niedziela Zwykła –27 październik 2019r.
7.30 – Śp. Róża Stanisław i Zdzisław Mackowscy
Uroczystość WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – 01 listopad 2019
7.30 – Za parafian
XXXI Niedziela Zwykła – 03 listopad 2019r.
7.30 – Śp. Maria Jerzy Łangowscy

PUNKT DUSZPASTERSKI – BIAŁOWIEŻA
XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 październik 2019r.
16.00 – Śp. Jan Bogusława Jeżewscy; Roman Machowski; w rocz. śmierci Jana
XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 03 listopad 2019r.
16.00 – Msza Święta zbiorowa za zmarłych