Intencje mszalne od 20 do 27 października

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
p. w. Świętego Jakuba Apostoła Tuchola, ul. Chojnicka 28
XXIX Niedziela Zwykła – 20 październik 2019 r.
8.30 –
Śp. Bronisław Woziński w rocz. śmierci
10.00 – Śp. Zbigniew Grugel w 4 rocz. śmierci
12.00 – Śp. Franciszek Szociński w 10 rocz. śmierci
17.00 – O zdrowie, Boże Bł. i nieustanną opiekę dla Ireny J. w dniu imienin
Poniedziałek – 21 październik 2019r.
8.30 – Śp. Polikarp Antonina Mięsikowscy
17.00 – Śp. Kazimierz Piesik i Mieczysław Orlicki z okazji urodzin
Wtorek – 22 październik 2019r.
8.30 – Śp. Kazimierz Ortmann – od uczestników pogrzebu
17.00 – Śp. Stefania Talaśka
Środa – 23 październik 2019r.
8.30 – Śp. Krystyna Szczechura w I rocz. śm., zmarli z rodz. Szczechura, Szweda i Woźniak
17.00 – Śp. Irena Ogiegło z okazji imienin oraz rodzice i bracia
Czwartek – 24 październik 2019r.
8.30 – Śp. Edmund Czesława Szulc, w 45 rocz. śmierci Edmunda
17.00 – Śp. Leokadia, Józef, Wacław Czamaiło; Irena Wołodźko; Maria Borkowska w 3 rocz. śmierci oraz Marta i Bronisław Nowaccy
Piątek – 25 październik 2019 r.
8.30 – Śp. Lucja Theis z okazji urodzin
17.00 – Śp. Zofia, Leon, Helena Kocińscy; Marta Grzędzicka
Sobota – 26 październik 2019r.
8.30 – Śp. Władysław Runka i rodzice z obu stron
17.00 – Śp. Janina Józef Nakielscy, z okazji rocz. śmierci oraz rodzice z obu stron
17.00 – Z podziękowaniem za szczęśliwą pielgrzymkę do Włoch oraz w duchu wdzięczności za otrzymane Łaski przy grobie św. Jana Pawła i hojność Bożego Bł.
XXX Niedziela Zwykła – 27 październik 2019 r.
8.30 – Śp. Zofia Konrad Sieg
10.00 – Śp. Zofia Talaśka w rocz. śmierci i za zmarłych z rodziny Talaśka
12.00 – Śp. Marta Kazimierz Theda i zmarli z rodziny
17.00 – Z podziękowaniem za wspólne lata z prośbą o dalszą Opiekę MB i Boże Bł. dla Anny i Grzegorza z okazji rocz. ślubu i urodzin Grzegorza.

KAPLICA SIÓSTR ELŻBIETANEK
p.w . Najświętszego Serca Pana Jezusa Tuchola, ul. Nowodworskiego 14.
XXIX – NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 październik 2019 r.
8.00 – Intencja Sióstr
PONIEDZIAŁEK – 21 październik 2019r.
8.00 – Śp. Dariusz Kruk z ok. urodzin oraz Zofia i Leon Szwemin
WTOREK – 22 październik 2019r.
8.00 – Śp. Teresa Kozłowska w I rocz. śmierci
ŚRODA – 23 październik 2019r.
8.00 – Jezu, Ty się tym zajmij
CZWARTEK – 24 październik 2019r.
8.00 – Śp. Ks. Kazimierz Giersz
PIĄTEK – 25 październik 2019r.
8.00 – Śp. zmarli z rodzin Giersz i Górnowicz
SOBOTA – 26 październik 2019r.
8.00 –Śp. Wanda Żygowska – od uczestników pogrzebu
XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 październik 2019r.
8.00 – Śp. Andrzej Teis z okazji 20 rocz. śmierci

KOŚCIÓŁ FILIALNY – KIEŁPIN
XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 październik 2019r.
11.00 – Śp. Ludomiła Jan Wegner i zm. z obu stron w 17 rocz. śmierci Ludomiły
XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 październik 2019r.
11.00 – Z podz. za odebrane Łaski oraz prośbą o zdrowie i Boże Bł. dla Stefanii Spelbert z okazji 85 urodzin

KAPLICA W SZPITALU TUCHOLSKIM
XXIX Niedziela Zwykła –20 październik 2019r.
7.30 – Z podziękowaniem za odebrane Łaski z prośbą o dalsze Boże Bł. dla Marcina, Kamili, Partycji oraz Urszuli
XXX Niedziela Zwykła – 27 październik 2019r.
7.30 – Śp. Róża Stanisław i Zdzisław Mackowscy

PUNKT DUSZPASTERSKI – BIAŁOWIEŻA
XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 październik 2019r.
16.00 – Śp. Urszula Giersz w 29 rocz. śmierci
XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 październik 2019r.
16.00 – Śp. Jan Bogusława Jeżewscy; Roman Machowski; w rocz. śmierci Jana

XXIX – NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 październik 2019 r.

8.00 – Intencja Sióstr

PONIEDZIAŁEK – 21 październik 2019r.

 

 

 

Nr 42/2019

 

8.00 – Śp. Dariusz Kruk z ok. urodzin oraz Zofia i Leon Szwemin

WTOREK – 22 październik 2019r.

8.00 – Śp. Teresa Kozłowska w I rocz. śmierci

ŚRODA –  23 październik 2019r.

8.00 – Jezu, Ty się tym zajmij

CZWARTEK – 24 październik 2019r.

8.00 – Śp. Ks. Kazimierz Giersz

PIĄTEK – 25 październik 2019r.

8.00 – Śp. zmarli z rodzin Giersz i Górnowicz

SOBOTA – 26 październik 2019r.

8.00 –Śp. Wanda Żygowska – od uczestników pogrzebu

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 październik 2019r.

8.00 – Śp. Andrzej Teis z okazji 20 rocz. śmierci

                                                         KOŚCIÓŁ FILIALNY – KIEŁPIN

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 październik 2019r.

11.00 – Śp. Ludomiła Jan Wegner i zm. z obu stron w 17 rocz. śmierci Ludomiły

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 październik 2019r.

11.00 – Z podz. za odebrane Łaski oraz prośbą o zdrowie i Boże Bł. dla Stefanii Spelbert
               z  okazji 85 urodzin

KAPLICA W SZPITALU TUCHOLSKIM

XXIX Niedziela Zwykła –20 październik 2019r.

7.30 – Z podziękowaniem  za odebrane Łaski z prośbą o dalsze Boże Bł. dla Marcina, Kamili, Partycji oraz Urszuli

XXX Niedziela Zwykła – 27 październik 2019r.

7.30 – Śp. Róża Stanisław i Zdzisław Mackowscy

PUNKT DUSZPASTERSKI – BIAŁOWIEŻA

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 październik 2019r.

16.00 – Śp. Urszula Giersz w 29 rocz. śmierci

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 październik 2019r.

16.00 – Śp. Jan Bogusława Jeżewscy; Roman Machowski; w rocz. śmierci Jana