Intencje mszalne od 13 do 20 października 2019 r.

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
p. w. Świętego Jakuba Apostoła Tuchola, ul. Chojnicka 28
XXVIII Niedziela Zwykła – 13 październik 2019 r.
8.30 – Śp. Henryk Lackowski w 2 rocz. śmierci
10.00 – O radość życia wiecznego dla zmarłych członkiń Róży Św. Barbary z Bladowa i zmarłych z ich rodzin
12.00 – Śp. Hilary Klemann z okazji imienin
17.00 – Śp. Edmund Kryger z ok. urodzin oraz rodzice z obu stron
Poniedziałek – 14 październik 2019r.
8.30 – Śp. Jan Bobkowski – int od Przeds. Komunalnego
17.00 – Śp. Blanka w 10 rocz. śmierci
Wtorek – 15 październik 2019r.
8.30 – Śp. Grażyna Mirosław Kłosowscy w rocz. ich śmierci
17.00 – Śp. Helena Śpica w dniu urodzin
Środa – 16 październik 2019r.
8.30 – Śp. Stanisława Dymska
17.00 – Śp. Renata Głomska w 7 rocz. śmierci i zm. z rodziny Głomskich i Stybaniewicz
Czwartek – 17 październik 2019r.
8.30 – Z podz. za odebrane Łaski , z prośbą o Boże Bł. dla Waldemara w dniu 50 urodzin
17.00 – Śp. Maria Łangowska w 50 rocz. śmierci
Piątek – 18 październik 2019 r.
8.30 – Śp. Bogusława Kuźmińska – int. od uczestników pogrzebu
17.00 – Śp. Stefania Szulc - Lewicka
Sobota – 19 październik 2019r.
8.30 – O wstawiennictwo św. Jakuba, potrzebne Łaski oraz zdrowie dla członkiń Róży św. Jakuba Apostoła i ich rodzin
17.00 – O zdrowie, Boże Bł. i nieustanną opiekę dla Ireny C. z okazji imienin
XXIX Niedziela Zwykła – 20 październik 2019 r.
8.30 – Śp. Bronisław Woziński w rocz. śmierci
10.00 – Śp. Zbigniew Grugel z okazji urodzin
12.00 – Śp. Franciszek Szociński w 10 rocz. śmierci
17.00 – O zdrowie, Boże Bł. i nieustanną opiekę dla Ireny J. w dniu imienin

KAPLICA SIÓSTR ELŻBIETANEK
p.w . Najświętszego Serca Pana Jezusa Tuchola, ul. Nowodworskiego 14.
XXVIII – NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 październik 2019 r.
8.00 – Intencja Sióstr
PONIEDZIAŁEK – 14 październik 2019r.
8.00 – Śp. Wanda Żygowska – int. od Zakładu Pogrzebowego Bolińscy
WTOREK – 15 październik 2019r.
8.00 – int. Sióstr
ŚRODA – 16 październik 2019r.
8.00 – Jezu, Ty się tym zajmij
CZWARTEK – 17 październik 2019r.
8.00 – Śp. Jurgen Kulit
PIĄTEK – 18 październik 2019r.
8.00 –
SOBOTA – 19 październik 2019r.
8.00 – O Boże Bł. dla Jerzego Pilarskiego i małżonki; z ok. urodzin Jerzego
XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 październik 2019r.
8.00 – int. Sióstr

KOŚCIÓŁ FILIALNY – KIEŁPIN
XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA –13 październik 2019r.
11.00 – Śp. Marek Westphal w 12 rocz. śmierci i z okazji urodzin
XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 październik 2019r.
11.00 – Śp. Ludomiła Jan Wegner i zm. z obu stron w 17 rocz. śmierci Ludomiły

KAPLICA W SZPITALU TUCHOLSKIM
XXVIII Niedziela Zwykła –13 październik 2019r.
7.30 – Śp. Tadeusz Brzeziński
XXIX Niedziela Zwykła – 13 październik 2019r.
7.30 – Z podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Marcina, Kamili i Patrycji oraz Urszuli

PUNKT DUSZPASTERSKI – BIAŁOWIEŻA
XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06 październik 2019r.
16.00 – Śp. Edmund Gatz i Jan Karnowski w 5 rocz. śmierci Edmunda
XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 październik 2019r.
16.00 – Urszula Giersz w 29 rocz. śmierci