Intencje mszalne od 6 do 13 października 2019 r.

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
p. w. Świętego Jakuba Apostoła
Tuchola, ul. Chojnicka 28

XXVII Niedziela Zwykła – 06 październik 2019 r.
8.30 – O Boże Bł. i zdrowie dla żyjących z Róży św. Anny z Bladowa oraz życie wieczne dla zmarłych członków i z ich rodzin
10.00 – Śp. Marceli Iwicki w 3 rocz. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo
12.00 – Śp. Monika Bolesław Kołatka, w 9 rocz. śmierci Moniki
17.00 – Śp. Leokadia, Benedykt, Jan Chylewscy
Poniedziałek – 07 październik 2019r.
8.30 – O radość życia wiecznego dla zmarłych członkiń Róży MB Różańcowej i z ich rodzin
17.00 – O radość życia wiecznego dla zmarłych członkiń Róży Św. Maksymiliana Kolbe oraz o potrzebne Łaski dla żyjących
17.00 – Śp. Alfred, Łucja, Alfred (senior) Wilkowscy oraz Bernarda, Augustyn, Leszek Lewandowscy
Wtorek – 08 październik 2019r.
8.30 – Śp. Jan Bobkowski – int od uczestników pogrzebu
17.00 – Śp. Klara i Władysław Piesik oraz rodzeństwo
Środa – 09 październik 2019r.
8.30 – Śp. Zygmunt Stalka
17.00 – O radość życia wiecznego dla zmarłych członkiń Róży Św. Jakuba Ap. oraz o potrzebne Łaski dla żyjących
Czwartek – 10 październik 2019r.
8.30 – Śp. Andrzej Olstowski
17.00 – Śp. Leon, Rozalia, Teofil Klaisa – z okazji ur. Leona
Piątek – 11 październik 2019 r.
8.30 – Śp. Stanisława Dymska – int. od rodziny Janowicz z Tucholi
17.00 – Śp. Brunon Paczyński w 3 rocz. śmierci
Sobota – 12 październik 2019r.
8.30 – Śp. Genowefa, Jan, Krystyna Chabowscy; Krystyna Gracjan Kuligowscy oraz zmarli z obu stron
17.00 – Śp. Władysław Kłosowski
XXVIII Niedziela Zwykła – 13 październik 2019 r.
8.30 – Śp. Henryk Lackowski w 2 rocz. śmierci
10.00 – O radość życia wiecznego dla zmarłych członkiń Róży Św. Barbary z Bladowa i zmarłych z ich rodzin
12.00 – Śp. Hilary Klemann z okazji imienin
17.00 – Śp. Edmund Kryger z ok. urodzin oraz rodzice z obu stron

KAPLICA SIÓSTR ELŻBIETANEK
p.w . Najświętszego Serca Pana Jezusa
Tuchola, ul. Nowodworskiego 14.
XXVII – NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 październik 2019 r.
8.00 – Łucja, Piotr Majka, brat Piotr oraz zmarli z rodziny Majka
PONIEDZIAŁEK – 7 październik 2019r.
8.00 – Śp. Maria Puczyńska – Intencja od uczestników pogrzebu
WTOREK – 8 październik 2019r.
8.00 –
ŚRODA – 9 październik 2019r.
8.00 – Jezu, Ty się tym zajmij
CZWARTEK – 10 październik 2019r.
8.00 –
PIĄTEK – 11 październik 2019r.
8.00 –
SOBOTA – 12 październik 2019r.
8.00 – Intencja Sióstr
XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 październik 2019r.
8.00 – Intencja Sióstr

KOŚCIÓŁ FILIALNY – KIEŁPIN
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA –06 październik 2019r.
11.00 – O zdrowie i Boże Bł. dla członkiń Róży św. Faustyny i ich rodzin oraz o radość nieba dla zmarłych
XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 październik 2019r.
11.00 – Śp. Marek Westphal w 12 rocz. śmierci i z okazji urodzin

KAPLICA W SZPITALU TUCHOLSKIM
XXVII Niedziela Zwykła –06 październik 2019r.
7.30 – Za parafian
XXVIII Niedziela Zwykła – 13 październik 2019r.
7.30 – Śp. Tadeusz Brzeziński

PUNKT DUSZPASTERSKI – BIAŁOWIEŻA
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06 październik 2019r.
16.00 – O zdrowie i Boże Bł. dla członkiń Róży MB Nieustającej Pomocy z Białowieży oraz o radość nieba dla zmarłych
XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 październik 2019r.
16.00 – Śp. Edmund Gatz i Jan Karnowski w 5 rocz. śmierci Edmunda