Intencje mszalne od 29 września do 6 października 2019 r.

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
p. w. Świętego Jakuba Apostoła
Tuchola, ul. Chojnicka 28
XXVI Niedziela Zwykła – 29 wrzesień 2019 r.
8.30 – Śp. Bronisław Pstrąg i zmarli z rodziny Wamke i Pstrąg
10.00 – Śp. Janusz i Alojzy Czapiewscy i Mariusz o radość nieba dla nich
12.00 – Śp. Mieczysław Polaszek w 25 rocz. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo
17.00 – Śp. Makary i Urszula Dominiak, w 17 rocz. śmierci Makarego
Poniedziałek – 30 wrzesień 2019r.
8.30 – Śp. Klemens Janicki i zmarli z rodziny
17.00 – Śp. Eugenia Landowska w 4 rocz. śmierci oraz dziadkowie z obu stron
Wtorek – 1 październik 2019r.
8.30 – Śp. Hildegarda Mischke i Wanda Itrych
17.00 – Śp. Stefan Śpica z ok. urodzin
Środa – 2 październik 2019r.
8.30 – Śp. Elżbieta Benke w 10 rocz. śmierci oraz rodzice z obu stron
17.00 – Śp. Ks. Kan. Kazimierz Janiszewski w rocz. śmierci
Czwartek – 3 październik 2019r.
8.30 – Śp. Bolesław Bronisława Kłosowscy w rocz. śm. Bronisławy i za zmarłych w czyśćcu
17.00 – Śp. Lech Wytrążek w I rocz. śmierci
Piątek – 4 październik 2019 r.
8.30 – Śp. Franciszek Landowski z ok. imienin oraz dziadkowie z obu stron
17.00 – O potrzebne Łaski i Boże Błogosławieństwo dla Teresy
Sobota – 5 październik 2019r.
8.30 – Śp. Bernard Wolnikowski z ok. urodzin
14.00 – Zjazd Rodziny Knitter, o Boże Błogosławieństwo w Rodzinie
15.00 – Ślub: Natalia Zakryś / Krzysztof Adyjański
17.00 – Śp. Henryk Wiśniewski w 3 rocz. śmierci i z ok. urodzin
XXVII Niedziela Zwykła – 6 październik 2019 r.
8.30 – O Boże Bł. i zdrowie dla żyjących z Róży św. Anny z Bladowa oraz życie wiecznedla zmarłych członków i z ich rodzin
10.00 – Śp. Marceli Iwicki w 3 rocz. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo
12.00 – Śp. Monika Bolesław Kołatka, w 9 rocz. śmierci Moniki
17.00 – Śp. Leokadia, Benedykt, Jan Chylewscy

KAPLICA SIÓSTR ELŻBIETANEK
p.w . Najświętszego Serca Pana Jezusa, Tuchola, ul. Nowodworskiego 14.
XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 wrzesień 2019r.
8.00 – Henryka Kazimierz Okonek w 5 rocz. śmierci Henryki
PONIEDZIAŁEK – 30 wrzesień 2019r.
8.00 – Śp. Maria Puczyńska
WTOREK – 1 październik 2019r.
8.00 – Intencja Sióstr
ŚRODA – 2 październik 2019r.
8.00 – Jezu, Ty się tym zajmij
CZWARTEK – 3 październik 2019r.
8.00 –
PIĄTEK – 4 październik 2019r.
8.00 – Śp. Anastazja Alojzy Baczyńscy, w rocz. ur. Alojzego oraz rodzice,rodzeństwo z obu stron
SOBOTA – 5 październik 2019r.
8.00 – Śp. Piotr Stokarczyk – Intencja od Przedsiębiorstwa Komunalnego
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06 październik 2019r.
8.00 – Łucja Piotr Majka, brat Piotr oraz zmarli z rodziny Majka

KOŚCIÓŁ FILIALNY – KIEŁPIN
XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 wrzesień 2019r.
11.00 – Śp. Łucja Mieczysław Imbiorowicz
I PIĄTEK MIESIĄCA – 4 październik 2019r.
15.30 – Śp. Anna Stefan Odejewscy, w 10 rocz. śmierci Stefana
SOBOTA – 05 październik 2019r.
16.00 ślub: Anita Dądela / Daniel Galinski
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 październik 2019r.
11.00 – O zdrowie i Boże Bł. dla członkiń Róży św. Faustyny i ich rodzin oraz o radość nieba dla zmarłych

KAPLICA W SZPITALU TUCHOLSKIM
XXVI Niedziela Zwykła – 29 wrzesień 2019r.
7.30 – O zdrowie dla Krystyny
XXVII Niedziela Zwykła – 6 październik 2019r.
7.30 –Za parafian

PUNKT DUSZPASTERSKI – BIAŁOWIEŻA
XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 wrzesień 2019r.
16.00 – Śp. Wacława, Franciszek, Jan, Bogusława Jeżewscy w rocz. Śmierci Wacławy oraz Roman Machowski
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06 październik 2019r.
16.00 - O zdrowie i Boże Bł. dla członkiń Róży MB Nieustającej Pomocy z Białowieży oraz o radość nieba dla zmarłych