Category Archives: Intencje mszalne

Intencje mszalne 17.-24.03.2019 r.

Category : Intencje mszalne

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
p. w. Świętego Jakuba Apostoła
Tuchola, ul. Chojnicka 28
NIEDZIELA 17 Marzec 2019 r. – II Niedziela Wielkiego Postu
8.30 – Śp. Helena i Wincenty Śmiechowscy i Stanisław Chrapkowski
10.00 – Śp. Wincenty Okonek w rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
12.00 – Śp. Leokadia Rode w 13 rocznicę śmierci, Józef Rode w 26 rocznicę śmierci
17.00 – Dziękczynna z okazji 18-tych urodzin z prośbą o potrzebne łaski
Poniedziałek – 18 Marzec 2019r.
8.30 – Śp. Jan Głomski i rodziców z obojga stron
17.00 – Śp. Józef Gibas i rodziców z obojga stron
Wtorek – 19 Marzec 2019r.
8.30 – Śp. Małgorzata Bonna, rodziców i rodzeństwo
17.00 – Śp. Mariusz Czapiewski (10 Msza Gregoriańska)
17.00 – W intencji Rzemieślników
Środa – 20 Marzec 2019r.
8.30 – Śp. Helenę i Konstanty Murawskich i ich rodziców
17.00 – Śp. Józef Tomaszewicz z okazji imienin
17.00 – Śp. Mariusz Czapiewski (11 Msza Gregoriańska)
Czwartek – 21 Marzec 2019r.
8.30 – Śp. Anna i Jan Gierszewscy, Helena i Ignacy Jastak
17.00 – Śp. Anastazja, Bronisław, Stanisław Porożyńscy z okazji urodzin Anastazji
Piątek – 22 Marzec 2019 r.
8.30 – Śp. Anastazja Nitschke
17.00 – Śp. Leokadia, Benedykt, Jan Chylewscy
Sobota – 23 Marzec 2019r.
8.30 – Śp. Tadeusz Piesik w 6 rocznicę śmierci
17.00 – Śp. Piotr i Franciszkę Śpica w rocznicę śmierci Franciszki
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Rozalii z okazji 18 rocznicy urodzin
NIEDZIELA 24 Marzec 2019 r. – III Niedziela Wielkiego Postu
8.30 – Śp. Zofia i Konrad Sieg
10.00 – Śp. Zmarłych z rodziny Piotrowskich
12.00 – Śp. Zofia i Kazimierz Ellerik z okazji urodzin Zofii i rocznicy śmierci Kazimierza
17.00 – Zdzisław Stybaniewicz z okazji urodzin

KAPLICA SIÓSTR ELŻBIETANEK
p.w . Najświętszego Serca Pana Jezusa
Tuchola, ul. Nowodworskiego 14.
NIEDZIELA 17 Marzec 2019 r. – II Niedziela Wielkiego Postu
8.00 – Śp. Bronisławę i Bronisław Czort i ich rodziców
PONIEDZIAŁEK – 18 Marzec 2019r.
8.00 – Śp. Mariusz Czapiewski (9 Msza Gregoriańska)
WTOREK – 19 Marzec 2019r.
8.00 – intencja Sióstr Elżbietanek
ŚRODA – 20 Marzec 2019r.
8.00 – Jezu, Ty się Tym zajmij.
CZWARTEK – 21 Marzec 2019r.
8.00 – Śp. Mariusz Czapiewski (12 Msza Gregoriańska)
PIĄTEK – 22 Marzec 2019r.
8.00 – Śp. Mariusz Czapiewski (13 Msza Gregoriańska)
SOBOTA – 23 Marzec 2019r.
8.00 – Śp. Mariusz Czapiewski (14 Msza Gregoriańska)
NIEDZIELA 24 Marzec 2019 r. – III Niedziela Wielkiego Postu
8.00 – Śp. Bożena i Józef Kallas

KOŚCIÓŁ FILIALNY – KIEŁPIN
NIEDZIELA 17 Marzec 2019 r. – II Niedziela Wielkiego Postu
11.00 – Śp. Kazimierę Rogowską z okazji imienin i w 13 rocznicę śmierci córki Bożeny i synów Eugeniusza i Bogdana
NIEDZIELA 24 Marzec 2019 r. – III Niedziela Wielkiego Postu
11.00 – Śp. Marta i Zofia Polaszek, rodziców i rodzeństwa w 26 rocznicę śmierci Marty

PUNKT DUSZPASTERSKI – BIAŁOWIEŻA
NIEDZIELA 31 Marzec 2019 r. – IV Niedziela Wielkiego Postu
16.00 – Śp. Bogusławę Jeżewską w 5 rocznicę śmierci oraz rodziców Wacławę, Franciszka i brata Jana Jeżewskich
NIEDZIELA 7 Kwiecień 2019 r. – V Niedziela Wielkiego Postu
16.00 – Śp. W 6 rocznicę śmierci Izydor Górny i za Marię Górną

KAPLICA W SZPITALU TUCHOLSKIM
NIEDZIELA 17 Marca 2019 r. – II Niedziela Wielkiego Postu
7.30 – Śp. Mariusz Czapiewski (8 Msza Gregoriańska)
NIEDZIELA 24 Marca 2019 r. – III Niedziela Wielkiego Postu
7.30 – Śp. Mariusz Czapiewski (15 Msza Gregoriańska)


Intencje mszalne 10.-17.03.2019 r.

Category : Intencje mszalne

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
p. w. Świętego Jakuba Apostoła
Tuchola, ul. Chojnicka 28
NIEDZIELA 10 Marzec 2019 r. – I Niedziela Wielkiego Postu
8.30 – Śp. Franciszek Kożuch, rodziców i teściów Jego, rodzeństwo z obojga stron
10.00 – ZA PARAFIAN
12.00 – Śp. Kazimierę i Roman Lewandowscy, Leszek Lewandowski, Jerzy Chylewski
17.00 – Śp. Zofia i Józef Pik
Poniedziałek – 11 Marzec 2019r.
8.30 – Śp. Anna Meler od uczestników pogrzebu
17.00 – Śp. Bogumiła Landowska z okazji urodzin i Józef Sierosławski
Wtorek – 12 Marzec 2019r.
8.30 – Śp. Konrad i Janusz Romanowscy, rodziców i dziadków z obojga stron
17.00 – Śp. Mariusz Czapiewski (3 Msza Gregoriańska)
17.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo i nieustanną opiekę Matki Bożej dla Irenki z okazji urodzin
ŚRODA – 13 Marzec 2019r.
8.30 – Śp. Leszek Landowski z okazji urodzin oraz rodziców Eugenię i Franciszek
17.00 – Śp. Dziadków Kłodzińskich i Kolasińskich
17.00 – Śp. Mariusz Czapiewski (4 Msza Gregoriańska)
Czwartek – 14 Marzec 2019r.
8.30 – Śp. Mariusz Pestka z okazji urodzin
17.00 – Śp. Łucja i Józef Paturej w rocznicę śmierci Józefa
17.00 – Śp. Mariusz Czapiewski (5 Msza Gregoriańska)
Piątek – 15 Marzec 2019 r.
8.30 – Śp. Ludwikę i Franciszek Janikowscy z okazji imienin Ludwiki
8.30 – Śp. Mariusz Czapiewski (6 Msza Gregoriańska)
17.00 – Śp. Szymon Piesik
Sobota – 16 Marzec 2019r.
8.30 – Śp. Aniela, Leon, Stanisław Malczewscy i zmarłych z rodziny
17.00 – Śp. Klara Paweł Benedykt Czubak
NIEDZIELA 17 Marzec 2019 r. – II Niedziela Wielkiego Postu
8.30 – Śp. Helena i Wincenty Śmiechowscy i Stanisław Chrapkowski
10.00 – Śp. Wincenty Okonek w rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
12.00 – Śp. Leokadia Rode w 13 rocznicę śmierci, Józef Rode w 26 rocznicę śmierci
17.00 – Dziękczynna z okazji 18-tych urodzin z prośbą o potrzebne łaski

KAPLICA SIÓSTR ELŻBIETANEK
p.w . Najświętszego Serca Pana Jezusa
Tuchola, ul. Nowodworskiego 14.
NIEDZIELA 10 Marzec 2019 r. – I Niedziela Wielkiego Postu
8.00 – Śp. Mariusz Nitka w 20 rocznicę śmierci
PONIEDZIAŁEK – 11 Marzec 2019r.
8.00 – Śp. Mariusz Czapiewski (2 Msza Gregoriańska)
WTOREK – 12 Marzec 2019r.
8.00 – Śp. Krzysztof Kłosowski z okazji urodzin
ŚRODA – 13 Marzec 2019r.
8.00 – Jezu, Ty się Tym zajmij.
CZWARTEK – 14 Marzec 2019r.
8.00 – Śp. Krystyna Juraszewska
PIĄTEK – 15 Marzec 2019r.
8.00 – intencja Sióstr Elżbietanek
SOBOTA – 16 Marzec 2019r.
8.00 – Śp. Mariusz Czapiewski (7 Msza Gregoriańska)
NIEDZIELA 17 Marzec 2019 r. – II Niedziela Wielkiego Postu
8.00 – Śp. Bronisławę i Bronisław Czort i ich rodziców

KOŚCIÓŁ FILIALNY – KIEŁPIN
NIEDZIELA 10 Marzec 2019 r. – I Niedziela Wielkiego Postu
11.00 – Śp. Alfons, Cecylia i Czesław Jasińscy
NIEDZIELA 17 Marzec 2019 r. – II Niedziela Wielkiego Postu
11.00 – Śp. Kazimierę Rogowską z okazji imienin i w 13 rocznicę śmierci córki Bożeny i synów Eugeniusza i Bogdana

PUNKT DUSZPASTERSKI – BIAŁOWIEŻA
NIEDZIELA 31 Marzec 2019 r. – IV Niedziela Wielkiego Postu
16.00 – Śp. Bogusławę Jeżewską w 5 rocznicę śmierci oraz rodziców Wacławę, Franciszka i brata Jana Jeżewskich
NIEDZIELA 7 Kwiecień 2019 r. – V Niedziela Wielkiego Postu
16.00 – Śp. W 6 rocznicę śmierci Izydor Górny i za Marię Górną

KAPLICA W SZPITALU TUCHOLSKIM
NIEDZIELA 10 Marca 2019 r. – I Niedziela Wielkiego Postu
7.30 – Śp. Mariusz Czapiewski (1 Msza Gregoriańska)
NIEDZIELA 17 Marca 2019 r. – II Niedziela Wielkiego Postu
7.30 – Śp. Mariusz Czapiewski (8 Msza Gregoriańska)


Intencje mszalne 03.-10.03.2019 r.

Category : Intencje mszalne

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
p. w. Świętego Jakuba Apostoła
Tuchola, ul. Chojnicka 28
NIEDZIELA 3 Marzec 2019 r. – VIII Niedziela Zwykła
8.30 – Śp. Kazimierę i Czesław Dończyk z okazji imienin Kazimiery oraz rodziców i rodzeństwa z obojga stron
10.00 – Śp. Henryk Rydwelski w rocznicę śmierci
12.00 – Śp. Helena Biernacka
12.00 – Śp. Łucja i Feliks Semrau
17.00 – Śp. Anna i Bolesław Rzepińscy
Poniedziałek – 4 Marzec 2019r.
8.30 – Śp. Kazimierz Rink z okazji imienin i rodziców
17.00 – Śp. Kazimierz Pestka
Wtorek – 5 Marzec 2019r.
8.30 – Śp. Edwin, Teresa, Janusz Szulc w rocznicę śmierci Teresy
17.00 – Śp. Ireneusz Spychał w 20 rocznicę śmierci
ŚRODA POPIELCOWA – 6 Marzec 2019r.
8.30 – Śp. Mariusz Czapiewski od zakładu pogrzebowego Boliński
17.00 – Śp. Helena Kufel
Czwartek – 7 Marzec 2019r.
8.30 – Śp. Anna Meler od zakładu pogrzebowego Przedsiębiorstwa Komunalnego
17.00 – Śp. Wiesław Reszka w 1 rocznicę śmierci
Piątek – 8 Marzec 2019 r.
8.30 – Śp. Helena Kłosowska, Janina Radtke w rocznicę śmierci i z okazji imienin
17.00 – Śp. Zofia Lipska
Sobota – 9 Marzec 2019r.
8.30 – Śp. Kazimierz Babiński
17.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo, nieustanną opiekę Matki Bożej dla Irenki z okazji urodzin
NIEDZIELA 10 Marzec 2019 r. – I Niedziela Wielkiego Postu
8.30 – Śp. Franciszek Kożuch, rodziców i teściów Jego, rodzeństwo z obojga stron
10.00 – ZA PARAFIAN
12.00 – Śp. Kazimierę i Roman Lewandowscy, Leszek Lewandowski, Jerzy Chylewski
17.00 – Śp. Zofia i Józef Pik

KAPLICA SIÓSTR ELŻBIETANEK
p.w . Najświętszego Serca Pana Jezusa
Tuchola, ul. Nowodworskiego 14.
NIEDZIELA 3 Marzec 2019 r. – VIII Niedziela Zwykła
8.00 – Śp. Helena Śpica w 2 rocznicę śmierci
PONIEDZIAŁEK – 4 Marzec 2019r.
8.00 – Śp. Ks. Kanonik Kazimierz Janiszewski
WTOREK – 5 Marzec 2019r.
8.00 – Intencja Sióstr Elżbietanek
ŚRODA POPIELCOWA– 6 Marzec 2019r.
8.00 – Jezu, Ty się Tym zajmij.
CZWARTEK – 7 Marzec 2019r.
8.00 – Śp. Melania i Jan Sejdak i ich rodziców i rodzeństwo
PIĄTEK – 8 Marzec 2019r.
8.00 –
SOBOTA – 9 Marzec 2019r.
8.00 – Śp. Adelajda i Leon Kurlandt, Antoni, Maria, Wacław Kurlandt
NIEDZIELA 10 Marzec 2019 r. – I Niedziela Wielkiego Postu
8.00 – Śp. Mariusz Nitka w 20 rocznicę śmierci

KOŚCIÓŁ FILIALNY – KIEŁPIN
NIEDZIELA 3 Marzec 2019 r. – VIII Niedziela Zwykła
11.00 – Śp. Stefania Talaśka
ŚRODA POPIELCOWA 6 marzec 2019 r.
15.30 – Śp. Tadeusz Janicki
NIEDZIELA 10 Marzec 2019 r. – I Niedziela Wielkiego Postu
11.00 – Śp. Alfons, Cecylia i Czesław Jasińscy

PUNKT DUSZPASTERSKI – BIAŁOWIEŻA
NIEDZIELA 3 Marzec 2019 r. – VIII Niedziela Zwykła
16.00 – Śp. Bogusławę Jeżewską w 5 rocznicę śmierci oraz rodziców Wacławę, Franciszka i brata Jana Jeżewskich
NIEDZIELA 10 Marzec 2019 r. – I Niedziela Wielkiego Postu
16.00 – Śp. W 6 rocznicę śmierci Izydor Górny i za Marię Górną

KAPLICA W SZPITALU TUCHOLSKIM
NIEDZIELA 3 Marca 2019 r. – VIII Niedziela Zwykła
7.30 – ZA PARAFIAN
NIEDZIELA 10 Marca 2019 r. – I Niedziela Wielkiego Postu
7.30 – Śp. Mariusz Czapiewski (1 Msza Gregoriańska)


Intencje mszalne 24.02.-03.03.2019 r.

Category : Intencje mszalne

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
p. w. Świętego Jakuba Apostoła
Tuchola, ul. Chojnicka 28
NIEDZIELA 24 Luty 2019 r. – VII Niedziela Zwykła
8.30 – Śp. Zofię i Benedykt Hoffmann, Łucjanna i Bronisław Pestka, Jadwiga i Bernard Fiegel, Irena i Dominik Zwiefka
10.00 – Śp. Wanda i Alojzy Kominiak, rodziców, Katarzyna i Ignacy Rolbieccy
12.00 – Śp. Krzysztof, Bronisław i Bronisławę Łapka
17.00 – Śp. Teresa i Benedykt Piotrowscy, Leokadia i Alojzy Hoppe w 10 rocznicę śmierci Teresy
Poniedziałek – 25 Luty 2019r.
8.30 – Śp. Antoni Czapiewski w 12 rocznicę śmierci
17.00 – Śp. Teresa i Edmund Augustyńscy, Kazimierz Prochowski, Marta i Stanisław Grzonkowscy
WTOREK – 26 Luty 2019r.
8.30 – Śp. Mariusz Czapiewski od uczestników pogrzebu
17.00 – Śp. Urszula Szweda z okazji urodzin
ŚRODA – 27 Luty 2019r.
8.30 –
17.00 – Śp. Stefan Śpica w 14 rocznicę śmierci
Czwartek – 28 Luty 2019r.
8.30 –
17.00 – Śp. Lech Wytrążek z okazji urodzin
Piątek – 1 Marzec 2019 r.
8.30 – Śp. Zofia, Feliks, Mirosław Orłowscy oraz za ich rodziców i rodzeństwo
17.00 – Śp. Jan Kurlandt, rodziców Kurlandt i Kędzierskich oraz rodzeństwo
Sobota – 2 Marzec 2019r.
8.30 – Śp. Jadwiga i Jan Weilandt, Helena, Ryszard Bella i zmarłych z rodziny Weilandt i Szmaglińskich
17.00 – Śp. Władysławę, Franciszek, Jerzy, Edwin Drążkowskich i Kazimierę Połom z okazji 6 rocznicy śmierci Władysławy
NIEDZIELA 3 Marzec 2019 r. – VIII Niedziela Zwykła
8.30 – Śp. Kazimierę i Czesław Dończyk z okazji imienin Kazimiery oraz rodziców i rodzeństwa z obojga stron
10.00 – Śp. Henryk Rydwelski w rocznicę śmierci
12.00 – Śp. Helena Biernacka
12.00 – Śp. Łucja i Feliks Semrau
17.00 – Śp. Anna i Bolesław Rzepińscy

KAPLICA SIÓSTR ELŻBIETANEK
p.w . Najświętszego Serca Pana Jezusa
Tuchola, ul. Nowodworskiego 14.
NIEDZIELA 24 Luty 2019 r. – VII Niedziela Zwykła
8.00 –
PONIEDZIAŁEK – 25 Luty 2019r.
8.00 –
WTOREK – 26 Luty 2019r.
8.00 – Intencja Sióstr Elżbietanek
ŚRODA – 27 Luty 2019r.
8.00 – Jezu, Ty się Tym zajmij.
CZWARTEK – 28 Luty 2019r.
8.00 –
PIĄTEK – 1 Marzec 2019r.
8.00 – Intencja Sióstr Elżbietanek
SOBOTA – 2 Marzec 2019r.
8.00 – Intencja Sióstr Elżbietanek
NIEDZIELA 3 Marzec 2019 r. – VIII Niedziela Zwykła
8.00 – Śp. Helena Śpica w 2 rocznicę śmierci

KOŚCIÓŁ FILIALNY – KIEŁPIN
NIEDZIELA 24 Luty 2019 r. – VII Niedziela Zwykła
11.00 – Śp. Helena i Albin Czapiewscy i zmarłe dzieci
I PIĄTEK MIESIĄCA 1 marzec 2019 r.
15.30 – Śp. Anna Wegner w 90 rocznicę urodzin, rodziców i rodzeństwo
NIEDZIELA 3 Marzec 2019 r. – VIII Niedziela Zwykła
11.00 – Śp. Stefania Talaśka

PUNKT DUSZPASTERSKI – BIAŁOWIEŻA
NIEDZIELA 24 Luty 2019 r. – VII Niedziela Zwykła
16.00 – Śp. Stanisław, Jacek i Marian Tajl w 2 rocznicę śmierci Mariana
NIEDZIELA 31 Marzec 2019 r. – IV Niedziela Wielkiego Postu
16.00 – Śp. Bogusławę Jeżewską w 5 rocznicę śmierci oraz rodziców Wacławę, Franciszka i brata Jana Jeżewskich

KAPLICA W SZPITALU TUCHOLSKIM
NIEDZIELA 24 Luty 2019 r. – VII Niedziela Zwykła
7.30 –
NIEDZIELA 3 Marca 2019 r. – VIII Niedziela Zwykła
7.30 – ZA PARAFIAN


Intencje mszalne 17.-24.02.2019 r.

Category : Intencje mszalne

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
p. w. Świętego Jakuba Apostoła
Tuchola, ul. Chojnicka 28
NIEDZIELA 17 Luty 2019 r. – VI Niedziela Zwykła
8.30 – Śp. Helena, Leon, Jerzy Klach
10.00 – Śp. Z dziękczynieniem za odebrane łaski i o Boże błogosławieństwo dla rodziny i łaskę Nieba dla Mieczysława
12.00 – Śp. Henryk Wytrążek, Franciszkę Karaś z okazji urodzin i z rodziny Wytrążek, Karaś i Bąk
17.00 – Śp. Bronisław Pstrąg z okazji urodzin
Poniedziałek – 18 Luty 2019r.
8.30 – Śp. Edyta Szwoch, Intencja od zakładu pogrzebowego Boliński
17.00 – Śp. Kazimierz Pestka z okazji urodzin
WTOREK – 19 Luty 2019r.
8.30 – Śp. Franciszek Spelbert w 6 rocznicę śmierci
17.00 – Śp. Albinę Urban z okazji urodzin i imienin
ŚRODA – 20 Luty 2019r.
8.30 – Śp. Irena Jarząbek od zakładu pogrzebowego Boliński
17.00 – Śp. Regina i Władysław Jankowscy, rodziców i rodzeństwo z okazji urodzin
Czwartek – 21 Luty 2019r.
8.30 – Śp. Klemens i Salomea Wiśniewscy
17.00 – Śp. Stanisław i Stanisławę Bydłowscy, rodziców i rodzeństwo z obojga stron
Piątek – 22 Luty 2019 r.
8.30 – Śp. Zbigniew Schwidt w 11 rocznicę śmierci
17.00 – Śp. Franciszkę i Agenora Gierszewski i zmarłych z rodziny
Sobota – 23 Luty 2019r.
8.30 – Śp. Bronisławę Beller w 10 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Beller, Peplińskich oraz Jadwigę, Roman i Adam Klunder
15.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Zdzisławy i Henryka z okazji 35 rocznicy ślubu
17.00 – Śp. Helena i Albin Czapiewscy oraz zmarłych z rodziny
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla całej rodziny Połom
NIEDZIELA 24 Luty 2019 r. – VII Niedziela Zwykła
8.30 – Śp. Zofię i Benedykt Hoffmann, Łucjanna i Bronisław Pestka, Jadwiga i Bernard Fiegel, Irena i Dominik Zwiefka
10.00 – Śp. Wanda i Alojzy Kominiak, rodziców, Katarzyna i Ignacy Rolbieccy
12.00 – Śp. Krzysztof, Bronisław i Bronisławę Łapka
17.00 – Śp. Teresa i Benedykt Piotrowscy, Leokadia i Alojzy Hoppe w 10 rocznicę śmierci Teresy

KAPLICA SIÓSTR ELŻBIETANEK
p.w . Najświętszego Serca Pana Jezusa
Tuchola, ul. Nowodworskiego 14.
NIEDZIELA 17 Luty 2019 r. – VI Niedziela Zwykła
8.00 – Intencja Sióstr Elżbietanek
PONIEDZIAŁEK – 18 Luty 2019r.
8.00 –
WTOREK – 19 Luty 2019r.
8.00 – Intencja Sióstr Elżbietanek
ŚRODA – 20 Luty 2019r.
8.00 – Jezu, Ty się Tym zajmij.
CZWARTEK – 21 Luty 2019r.
8.00 –
PIĄTEK – 22 Luty 2019r.
8.00 –
SOBOTA – 23 Luty 2019r.
8.00 –
NIEDZIELA 24 Luty 2019 r. – VII Niedziela Zwykła
8.00 –

KOŚCIÓŁ FILIALNY – KIEŁPIN
NIEDZIELA 17 Luty 2019 r. – VI Niedziela Zwykła
11.00 – Śp. Marta Wicikowska i Jej rodziców
NIEDZIELA 24 Luty 2019 r. – VII Niedziela Zwykła
11.00 – Śp. Helena i Albin Czapiewscy i zmarłe dzieci

PUNKT DUSZPASTERSKI – BIAŁOWIEŻA
NIEDZIELA 17 Luty 2019 r. – VI Niedziela Zwykła
16.00 – Śp. Wacławę, Franciszek, Jan, Bogusławę Jeżewskich w rocznicę śmierci Franciszka
NIEDZIELA 24 Luty 2019 r. – VII Niedziela Zwykła
16.00 – Śp. Stanisław, Jacek i Marian Tajl w 2 rocznicę śmierci Mariana

KAPLICA W SZPITALU TUCHOLSKIM
NIEDZIELA 17 Luty 2019 r. – VI Niedziela Zwykła
7.30 – O zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Zuzanny w 9 rocznicę urodzin oraz łaskę wiary dla rodziców
NIEDZIELA 24 Luty 2019 r. – VII Niedziela Zwykła
7.30 –


Intencje mszalne 10.-17.02.2019 r.

Category : Intencje mszalne

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
p. w. Świętego Jakuba Apostoła
Tuchola, ul. Chojnicka 28
NIEDZIELA 10 Luty 2019 r. – V Niedziela Zwykła
8.30 – Śp. Anastazja i Jan Michalscy z okazji urodzin i Mieczysław Michalski w rocznicę śmierci
10.00 – Śp. Franciszek i Stefania Szrajber
12.00 – Śp. Henryk Lackowski
12.00 – O Boże błogosławieństwo dla Aleksandry i Mikołaja Norek oraz całej rodziny
17.00 – Śp. Barbara i Stanisław Michałek w 12 rocznicę śmierci Barbary
Poniedziałek – 11 Luty 2019r.
8.30 – Dziękczynna w 35 lecie ślubu Marii i Kazimierza z prośbą o zdrowie
17.00 – Śp. Brygida i Piotr Wegner i zmarłych z rodziców
WTOREK – 12 Luty 2019r.
8.30 – Śp. Henryk Kuczyński
17.00 – Śp. Teresa Kożuch w I rocznicę śmierci
ŚRODA – 13 Luty 2019r.
8.30 – Śp. Weronika i Ludwik Dul w rocznicę śmierci Weroniki i Łucję i Roman Belt
17.00 – Śp. Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Rodziny
Czwartek – 14 Luty 2019r.
8.30 – Śp. Sebastian, Lili, Jan, Jerzy, Helena, Franciszek Czułkowscy i Józef Matuszewski
17.00 – Śp. Marta, Józef, Jan, Henryk i Zofia Baran i rodziców z obojga stron
Piątek – 15 Luty 2019 r.
8.30 – Śp. Irena Jarząbek intencja od uczestników pogrzebu
17.00 – Śp. Eugeniusz Tajl w 2 rocznicę śmierci i Jadwiga i Kazimierz Grzonkowscy
Sobota – 16 Luty 2019r.
8.30 – W pewnej intencji
17.00 – Śp. Władysław Kłosowski
NIEDZIELA 17 Luty 2019 r. – VI Niedziela Zwykła
8.30 – Śp. Helena, Leon, Jerzy Klach
10.00 – Śp. Z dziękczynieniem za odebrane łaski i o Boże błogosławieństwo dla rodziny i łaskę Nieba dla Mieczysława
12.00 – Śp. Henryk Wytrążek, Franciszkę Karaś z okazji urodzin i z rodziny Wytrążek, Karaś i Bąk
17.00 – Śp. Bronisław Pstrąg z okazji urodzin

KAPLICA SIÓSTR ELŻBIETANEK
p.w . Najświętszego Serca Pana Jezusa
Tuchola, ul. Nowodworskiego 14.
NIEDZIELA 10 Luty 2019 r. – V Niedziela Zwykła
8.00 – Śp. Gertruda i Józef Latzke i rodzeństwo
PONIEDZIAŁEK – 11 Luty 2019r.
8.00 – O Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej
WTOREK – 12 Luty 2019r.
8.00 –
ŚRODA – 13 Luty 2019r.
8.00 – Jezu, Ty się Tym zajmij.
CZWARTEK – 14 Luty 2019r.
8.00 –
PIĄTEK – 15 Luty 2019r.
8.00 –
SOBOTA – 16 Luty 2019r.
8.00 –
NIEDZIELA 17 Luty 2019 r. – VI Niedziela Zwykła
8.00 – Intencja Sióstr Elżbietanek

KOŚCIÓŁ FILIALNY – KIEŁPIN
NIEDZIELA 10 Luty 2019 r. – V Niedziela Zwykła
11.00 – Śp. Antoni, Franciszkę, Maria, Stanisław, Wanda Czarnowscy
NIEDZIELA 17 Luty 2019 r. – VI Niedziela Zwykła
11.00 – Śp. Marta Wicikowska i Jej rodziców

PUNKT DUSZPASTERSKI – BIAŁOWIEŻA
NIEDZIELA 10 Luty 2019 r. – V Niedziela Zwykła
16.00 – Z okazji urodzin o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Eleonory
NIEDZIELA 17 Luty 2019 r. – VI Niedziela Zwykła
16.00 – Śp. Wacławę, Franciszek, Jan, Bogusławę Jeżewskich w rocznicę śmierci Franciszka

KAPLICA W SZPITALU TUCHOLSKIM
NIEDZIELA 10 Luty 2019 r. – V Niedziela Zwykła
7.30 – Śp. Helena Czapiewska z okazji urodzin
NIEDZIELA 17 Luty 2019 r. – VI Niedziela Zwykła
7.30 – O zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Zuzanny w 9 rocznicę urodzin oraz łaskę wiary dla rodziców


Intencje mszalne 03.-10.02.2019 r.

Category : Intencje mszalne

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
p. w. Świętego Jakuba Apostoła
Tuchola, ul. Chojnicka 28

NIEDZIELA 3 Luty 2019 r. – IV Niedziela Zwykła
8.30 – Śp. Henryk Glazik w 8 rocznicę śmierci, Rodziców z obojga stron, Leszek Łukowicz w 3 rocznicę śmierci.
10.00 – Śp. Kalikstę i Brunona Borowickich
12.00 – Śp. Teresa, Henryk, Leszek Kocińscy, Leokadia Domisz, Renata, Wacław Sząszor w rocznicę śmierci Teresy, Leokadii, Wacława i urodzin Renaty
17.00 – Śp. Anna i Zygmunt Kościa
Poniedziałek – 4 Luty 2019r.
8.30 – O zdrowie dla Jerzego
17.00 – Śp. Aniela i Eugeniusz Szumała w I rocznicę śmierci
WTOREK – 5 Luty 2019r.
8.30 – Śp. Agnieszka Gierszewska
17.00 – Śp. Dorota i Alicja Pociot w 2 rocznicę śmierci
ŚRODA – 6 Luty 2019r.
8.30 – Śp. Krystyna Kunc
17.00 – Śp. Anna i Józef Główczewscy i ich rodziców
Czwartek – 7 Luty 2019r.
8.30 – Śp. Edyta Szwoch, intencja od uczestników pogrzebu
17.00 – Śp. Roman i Janina Swoińscy w 100 rocznicę urodzin Romana
Piątek – 8 Luty 2019 r.
8.30 – Śp. Kazimierz i Irena Błanek w rocznicę śmierci Kazimierza
17.00 – Śp. Benedykt Magger i rodziców z obojga stron
Sobota – 9 Luty 2019r.
8.30 – Śp. Włodzimierz i Lech Drzewieccy, od Zakładu Pogrzebowego Przedsiębiorstwa Komunalnego
17.00 – Śp. Zdzisławę i Jan Kmieć, Marię i Konstanty Mazur z okazji urodzin Zdzisławy
NIEDZIELA 10 Luty 2019 r. – V Niedziela Zwykła
8.30 – Śp. Anastazja i Jan Michalscy z okazji urodzin i Mieczysław Michalski w rocznicę śmierci
10.00 – Śp. Franciszek i Stefania Szrajber
12.00 – Śp. Henryk Lackowski
12.00 – O Boże błogosławieństwo dla Aleksandry i Mikołaja Norek oraz całej rodziny
17.00 – Śp. Barbara i Stanisław Michałek w 12 rocznicę śmierci Barbary

KAPLICA SIÓSTR ELŻBIETANEK
p.w . Najświętszego Serca Pana Jezusa
Tuchola, ul. Nowodworskiego 14.

NIEDZIELA 3 Luty 2019 r. – IV Niedziela Zwykła
8.00 – Śp. Stefan Kożuch w 6 rocznicę śmierci
PONIEDZIAŁEK – 4 Luty 2019r.
8.00 – Intencja Sióstr Elżbietanek
WTOREK – 5 Luty 2019r.
8.00 – Śp. Bolesław i Stefania Pałubiccy
ŚRODA – 6 Luty 2019r.
8.00 – Jezu, Ty się Tym zajmij.
CZWARTEK – 7 Luty 2019r.
8.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Teresy z okazji 85 rocznicy urodzin
PIĄTEK – 8 Luty 2019r.
8.00 –
SOBOTA – 9 Luty 2019r.
8.00 – Intencja Sióstr Elżbietanek
NIEDZIELA 10 Luty 2019 r. – V Niedziela Zwykła
8.00 – Śp. Gertruda i Józef Latzke i rodzeństwo

KOŚCIÓŁ FILIALNY – KIEŁPIN
NIEDZIELA 3 Luty 2019 r. – IV Niedziela Zwykła
11.00 – Śp. Ignacy i Maria Tyde
NIEDZIELA 10 Luty 2019 r. – V Niedziela Zwykła
11.00 – Śp. Antoni, Franciszkę, Maria, Stanisław, Wanda Czarnowscy

PUNKT DUSZPASTERSKI – BIAŁOWIEŻA
NIEDZIELA 3 Luty 2019 r. – IV Niedziela Zwykła
16.00 –
NIEDZIELA 10 Luty 2019 r. – V Niedziela Zwykła
16.00 –

KAPLICA W SZPITALU TUCHOLSKIM
NIEDZIELA 3 Luty 2019 r. – IV Niedziela Zwykła
7.30 – ZA PARAFIAN
NIEDZIELA 10 Luty 2019 r. – V Niedziela Zwykła
7.30 – Helena Czapiewska z okazji urodzin


Intencje mszalne 27.01.-03.02.2019 r.

Category : Intencje mszalne

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
Tuchola, ul. Chojnicka 28
NIEDZIELA 27 Styczeń 2019 r. – III Niedziela Zwykła
8.30 – Śp. Kazimierę i Czesław Dończyk z okazji 90 rocznicy urodzin Kazimiery
10.00 – Śp. Leon, Zofia i Kazimierz Rink w 6 rocznicę śmierci Leona
12.00 – Śp. Helena Napiórkowska w 3 rocznicę śmierci
17.00 – Śp. Bożena i Stanisław Wielandt w 2 rocznicę śmierci Bożeny i 7 rocznicę śmierci Stanisława
Poniedziałek – 28 Styczeń 2019r.
8.30 – Śp. Włodzimierz, rodziców, rodzeństwo z rodziny Obarzanek i Kopeć
17.00 – Śp. Wiesław Mróz (27 Msza Gregoriańska)
WTOREK – 29 Styczeń 2019r.
8.30 – Śp. Stanisław Czapiewski w dniu urodzin i dziękczynna za zdrowie Zofii
17.00 – Śp. Wiesław Mróz (28 Msza Gregoriańska)
ŚRODA – 30 Styczeń 2019r.
8.30 – Śp. Stefania i Antoni Pik
17.00 – Śp. Wiesław Mróz (29 Msza Gregoriańska)
Czwartek – 31 Styczeń 2019r.
8.30 – Śp. Teresa i Czesław Zakryś w rocznicę śmierci Czesława
17.00 – Śp. Wiesław Mróz (30 Msza Gregoriańska)
Piątek – 1 Luty 2019 r.
8.30 – Śp. Włodzimierz i Lech Drzewieccy intencja od uczestników pogrzebu
17.30 – Śp. Jan Muzolf w 28 rocznicę śmierci, Henryk, Kazimierz, rodziców z obojga stron i za dusze w czyśćcu cierpiące
Sobota – 2 Luty 2019r.
8.30 – Śp. Agata, Leonard, Maria, Kazimierz Lamparscy
17.00 – Śp. Wojciech, Felicja, Kazimierz Gross w rocznicę śmierci Wojciecha
NIEDZIELA 3 Luty 2019 r. – IV Niedziela Zwykła
8.30 – Śp. Henryk Glazik w 8 rocznicę śmierci, Rodziców z obojga stron, Leszek Łukowicz w 3 rocznicę śmierci.
10.00 – Śp. Kalikstę i Brunona Borowickich
12.00 – Śp. Teresa, Henryk, Leszek Kocińscy, Leokadia Domisz, Renata, Wacław Saszor w rocznicę śmierci Teresy, Leokadii, Wacława i urodzin Renaty
17.00 – Śp. Anna i Zygmunt Kościa

KAPLICA SIÓSTR ELŻBIETANEK
p.w . Najświętszego Serca Pana Jezusa
Tuchola, ul. Nowodworskiego 14.
NIEDZIELA 27 Styczeń 2019 r. – III Niedziela Zwykła
8.00 – Śp. Maria, Michał, Wanda, Leon Pakowscy, Marta, Franciszek Chrapkowscy z okazji urodzin Marii i dnia Dziadka i Babci
PONIEDZIAŁEK – 28 Styczeń 2019r.
8.00 – Intencja Sióstr Elżbietanek
WTOREK – 29 Styczeń 2019r.
8.00 –
ŚRODA – 30 Styczeń 2019r.
8.00 – Jezu, Ty się Tym zajmij.
CZWARTEK – 31 Styczeń 2019r.
8.00 –
PIĄTEK – 1 Luty 2019r.
8.00 – Intencja Sióstr Elżbietanek
SOBOTA – 2 Luty 2019r.
8.00 – Roman Chmara, Dariusz Pieczka i dusze, które są najbliżej wybawienia
NIEDZIELA 3 Luty 2019 r. – IV Niedziela Zwykła
8.00 – Śp. Stefan Kożuch w 6 rocznicę śmierci

KOŚCIÓŁ FILIALNY – KIEŁPIN
NIEDZIELA 27 Styczeń 2019 r. – III Niedziela Zwykła
11.00 – Waldemar Nieżurawski w 18 rocznicę śmierci
PIĄTEK 1 Luty 2019 r. – I Piątek miesiąca
15.30 – Śp. Mieczysław Adrych i Medard Ziółkowski
NIEDZIELA 3 Luty 2019 r. – IV Niedziela Zwykła
11.00 – Ignacy i Maria Tyde

PUNKT DUSZPASTERSKI – BIAŁOWIEŻA
NIEDZIELA 27 Styczeń 2019 r. – III Niedziela Zwykła
16.00 –
NIEDZIELA 3 Luty 2019 r. – IV Niedziela Zwykła
16.00 –

KAPLICA W SZPITALU TUCHOLSKIM
NIEDZIELA 27 Styczeń 2019 r. – III Niedziela Zwykła
7.30 – Śp. Wiesław Mróz (26 Msza Gregoriańska)
NIEDZIELA 3 Luty 2019 r. – IV Niedziela Zwykła
7.30 – ZA PARAFIAN


Intencje mszalne 20.-27.01.2019 r.

Category : Intencje mszalne

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
p. w. Świętego Jakuba Apostoła
Tuchola, ul. Chojnicka 28

NIEDZIELA 20 Styczeń 2019 r. – II Niedziela Zwykła
8.30 – Śp. Piotr Giersz, brata Romana i rodziców Stefanię i Franciszek
10.00 – Śp. Paweł Kluczyński
10.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Eleonory Krueger z okazji 80 rocznicy urodzin
12.00 – Śp. Krystyna i Ryszard Szweda
17.00 – Śp. Adam Welter w rocznicę śmierci Jana Welter i wszystkich zmarłych z rodziny Welter i Zakryś
Poniedziałek – 21 Styczeń 2019r.
8.30 – Śp. Wanda, Kazimierz, Tadeusz, Adam Wiśniewscy i ich rodziców i rodzeństwo
17.00 – Śp. Wiesław Mróz (20 Msza Gregoriańska)
WTOREK – 22 Styczeń 2019r.
8.30 – Śp. Leon, Rozalia, Teofil Klaisa w rocznicę śmierci Leona
17.00 – Śp. Wiesław Mróz (21 Msza Gregoriańska)
ŚRODA – 23 Styczeń 2019r.
8.30 – Śp. Wiesław Mróz (22 Msza Gregoriańska)
17.00 – Śp. Marianna i Franciszek Dziemińscy
Czwartek – 24 Styczeń 2019r.
8.30 – Śp. Marta, Paweł, Jadwiga Badtke, Anna, Gertruda, Alfons Semrau
17.00 – Śp. Wiesław Mróz (23 Msza Gregoriańska)
Piątek – 25 Styczeń 2019 r.
8.30 – Śp. Maria, Ambroży Kamowscy w rocznicę śmierci Marii
17.30 – Śp. Franciszek, Stefanię Giersz i synów Romana i Piotra i wnuczkę Ewę
Sobota – 26 Styczeń 2019r.
8.30 – Śp. Franciszkę i Jan Paczkowscy oraz zmarłych z rodziny
17.00 – Śp. Anna i Feliks Piesik, Marianna i Jan Bieczek
17.00 – Śp. Wiesław Mróz (25 Msza Gregoriańska)
NIEDZIELA 27 Styczeń 2019 r. – III Niedziela Zwykła
8.30 – Śp. Kazimierę i Czesław Dończyk z okazji 90 rocznicy urodzin Kazimiery
10.00 – Śp. Leon, Zofia i Kazimierz Rink w 6 rocznicę śmierci Leona
12.00 – Śp. Helena Napiórkowska w 3 rocznicę śmierci
17.00 – Śp. Bożena i Stanisław Wielandt w 2 rocznicę śmierci Bożeny i 7 rocznicę śmierci Stanisława

KAPLICA SIÓSTR ELŻBIETANEK
p.w . Najświętszego Serca Pana Jezusa
Tuchola, ul. Nowodworskiego 14.
NIEDZIELA 20 Styczeń 2019 r. – II Niedziela Zwykła
8.00 – Śp. Wiesław Mróz (19 Msza Gregoriańska)
PONIEDZIAŁEK – 21 Styczeń 2019r.
8.00 –
WTOREK – 22 Styczeń 2019r.
8.00 – Intencja Sióstr Elżbietanek
ŚRODA – 23 Styczeń 2019r.
8.00 – Jezu, Ty się Tym zajmij.
CZWARTEK – 24 Styczeń 2019r.
8.00 – Śp. Paweł Kukliński, Andrzej Adamczyk i z rodziny z obojga stron
PIĄTEK – 25 Syczeń 2019r.
8.00 – Śp. Wiesław Mróz (24 Msza Gregoriańska)
SOBOTA – 26 Styczeń 2019r.
8.00 – Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Bolesława i Lucyny Koseda z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla całej rodziny
NIEDZIELA 27 Styczeń 2019 r. – III Niedziela Zwykła
8.00 – Śp. Maria, Michał, Wanda, Leon Pakowscy, Marta, Franciszek Chrapkowscy z okazji urodzin Marii i dnia Dziadka i Babci

KOŚCIÓŁ FILIALNY – KIEŁPIN
NIEDZIELA 20 Styczeń 2019 r. – II Niedziela Zwykła
11.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
NIEDZIELA 27 Styczeń 2019 r. – III Niedziela Zwykła
11.00 – Waldemar Nieżurawski w 18 rocznicę śmierci

PUNKT DUSZPASTERSKI – BIAŁOWIEŻA
NIEDZIELA 20 Styczeń 2019 r. – II Niedziela Zwykła
16.00 –
NIEDZIELA 27 Styczeń 2019 r. – III Niedziela Zwykła
16.00 –

KAPLICA W SZPITALU TUCHOLSKIM
NIEDZIELA 20 Styczeń 2019 r. – II Niedziela Zwykła
7.30 – Śp. Stefania i Bolesław Pałubiccy
NIEDZIELA 27 Styczeń 2019 r. – III Niedziela Zwykła
7.30 – Śp. Wiesław Mróz (26 Msza Gregoriańska)


Intencje mszalne 13.-20.01.2019 r.

Category : Intencje mszalne

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
p. w. Świętego Jakuba Apostoła
Tuchola, ul. Chojnicka 28
NIEDZIELA 13 Styczeń 2019 r. – ŚWIĘTO CHRZTU CHRYSTUSA
8.30 –
Śp. Edwin Wytrążek w 8 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. Agnieszka Piesik w 15 rocznicę śmierci i z okazji imienin
12.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz nieustanną opiekę Matki Bożej dla Krystyny z okazji urodzin
17.00 – Śp. Wanda Szrajber w 5 rocznicę śmierci
Poniedziałek – 14 Styczeń 2019r.
8.30 –
Śp. Mieczysław i Krystyna Glaza
15.00 – Śp. Wiesław Mróz (13 Msza Gregoriańska)
Wtorek – 15 Styczeń 2019r.
8.30 –
Śp. Antoni, Brygida, Piotr Wegner i zmarłych z rodziny
15.00 – Śp. Wiesław Mróz (14 Msza Gregoriańska)
Środa – 16 Styczeń 2019r.
8.30 –
Śp. Wiesław Mróz (15 Msza Gregoriańska)
15.00 – Śp. Stefan Kłosowski od zakładu pogrzebowego Przedsiębiorstwa Komunalnego
Czwartek – 17 Styczeń 2019r.
8.30 –
Śp. Wiesław Mróz (16 Msza Gregoriańska)
13.00 – KOLĘDA DEKANALNA ŚW. BARTŁOMIEJ
Piątek – 18 Styczeń 2019 r.
8.30 –
Śp. Bronisław Pstrąg w 6 rocznicę śmierci
8.30 – Śp. Wiesław Mróz (17 Msza Gregoriańska)
Sobota – 19 Styczeń 2019r.
8.30 –
Śp. Wiesław Mróz (18 Msza Gregoriańska)
17.00 – Śp. Zofia Ciesielska
NIEDZIELA 20 Styczeń 2019 r. – II Niedziela Zwykła
8.30 –
Śp. Piotr Giersz, brata Romana i rodziców Stefanię i Franciszek
10.00 – Śp. Paweł Kluczyński
10.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Eleonory Krueger z okazji 80 rocznicy urodzin
12.00 – Śp. Krystyna i Ryszard Szweda
17.00 – Śp. Adam Welter w rocznicę śmierci Jana Welter i wszystkich zmarłych z rodziny Welter i Zakryś

KAPLICA SIÓSTR ELŻBIETANEK
p.w . Najświętszego Serca Pana Jezusa
Tuchola, ul. Nowodworskiego 14.
NIEDZIELA 13 Styczeń 2019 r. – ŚWIĘTO CHRZTU CHRYSTUSA
8.00 –
Śp. Wiesław Mróz (12 Msza Gregoriańska)
Poniedziałek – 14 Styczeń 2019r.
8.00 – Intencja Sióstr Elżbietanek
Wtorek – 15 Styczeń 2019r.
8.00 –
Śp. Henrykę i Kazimierz Okonek w 2 rocznicę śmierci Kazimierza
Środa – 16 Styczeń 2019r.
8.00 – Jezu, Ty się Tym zajmij.
Czwartek – 17 Styczeń 2019r.
8.00 –
Śp. Ksiądz Kanonik Ryszard Grzeszczuk
Piątek – 18 Syczeń 2019r.
8.00 –
Sobota – 19 Styczeń 2019r.
8.00 –
NIEDZIELA 20 Styczeń 2019 r. – II Niedziela Zwykła
8.00 –
Śp. Wiesław Mróz (19 Msza Gregoriańska)

KOŚCIÓŁ FILIALNY – KIEŁPIN
NIEDZIELA 13 Styczeń 2019 r. – ŚWIĘTO CHRZTU CHRYSTUSA
11.00 –
Śp. Edmund, Roman i Bronisławę Bannach z okazji urodzin Edmunda
NIEDZIELA 20 Styczeń 2019 r. – II Niedziela Zwykła
11.00 –
Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

PUNKT DUSZPASTERSKI – BIAŁOWIEŻA
NIEDZIELA 13 Styczeń 2019 r. – ŚWIĘTO CHRZTU CHRYSTUSA
16.00 –
Śp. Józef i Weronika Gwizdała oraz Anna Czapiewska
NIEDZIELA 20 Styczeń 2019 r. – II Niedziela Zwykła
16.00 –


KAPLICA W SZPITALU TUCHOLSKIM
NIEDZIELA 13 Styczeń 2019 r. – ŚWIĘTO CHRZTU CHRYSTUSA
7.30 –
Śp. Stefania i Bolesław Pałubiccy z okazji 91 rocznicy urodzin Stefanii
NIEDZIELA 20 Styczeń 2019 r. – II Niedziela Zwykła
7.30 –
Śp. Stefania i Bolesław Pałubiccy