Aktualności
Zapowiedź kartuskiej akcji „Pola Nadziei”

Zapowiedź kartuskiej akcji „Pola Nadziei”

Już 23 kwietnia odbędzie się kolejna edycja akcji pn. „Pola Nadziei”, która ma na celu wsparcie Kartuskiego Hospicjum DOMU NADZIEI. Zebrane pieniądze podczas kwesty w dekanatach kartuskim, sierakowickim oraz stężyckim zostaną w całości przeznaczone na wyposażanie naszego hospicjum. Już teraz dziękuję za okazane serce.

Jednocześnie zapraszam do wzięcia udziału w festynie rodzinnym, który zostanie zorganizowany na boisku przy ZSO nr 2 w Kartuzach, w godzinach 13:00 – 16:00. Przewidziano podczas niego wiele atrakcji dla każdego. Zapraszam do skorzystania z dmuchanych zamków, zjedzenia smacznego ciasta czy grochówki, a także do skorzystania z przygotowanych atrakcji: gier i zabaw, czy spotkania z alpakami.

Miłośników dwóch kółek zapraszam na zlot połączony z poświęceniem z poświęceniem motocykli, czy też do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym. Tych którzy czują się na siłach zapraszam do biegu dla hospicjum. (więcej informacji na załączonych plakatach).

Spędźmy niedzielne popołudnie razem, w radości i uśmiechu, w przyjaznej atmosferze, jednocześnie wspierając nasze wspólne dzieło – Kartuskie Hospicjum DOM NADZIEI, które bez Państwa pomocy nie powstałoby w tak szybkim czasie.

Ks. Marek Trybowski

Dyrektor Kartuskiego Centrum Caritas

Skip to content