Zapowiedź kartuskiej akcji „Pola Nadziei”

Już 23 kwietnia odbędzie się kolejna edycja akcji pn. „Pola Nadziei”, która ma na celu wsparcie Kartuskiego Hospicjum DOMU NADZIEI. Zebrane pieniądze podczas kwesty w dekanatach kartuskim, sierakowickim oraz stężyckim zostaną w całości przeznaczone na wyposażanie naszego hospicjum. Już teraz dziękuję za okazane serce.

Jednocześnie zapraszam do wzięcia udziału w festynie rodzinnym, który zostanie zorganizowany na boisku przy ZSO nr 2 w Kartuzach, w godzinach 13:00 – 16:00. Przewidziano podczas niego wiele atrakcji dla każdego. Zapraszam do skorzystania z dmuchanych zamków, zjedzenia smacznego ciasta czy grochówki, a także do skorzystania z przygotowanych atrakcji: gier i zabaw, czy spotkania z alpakami.

Miłośników dwóch kółek zapraszam na zlot połączony z poświęceniem z poświęceniem motocykli, czy też do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym. Tych którzy czują się na siłach zapraszam do biegu dla hospicjum. (więcej informacji na załączonych plakatach).

Spędźmy niedzielne popołudnie razem, w radości i uśmiechu, w przyjaznej atmosferze, jednocześnie wspierając nasze wspólne dzieło – Kartuskie Hospicjum DOM NADZIEI, które bez Państwa pomocy nie powstałoby w tak szybkim czasie.

Ks. Marek Trybowski

Dyrektor Kartuskiego Centrum Caritas

Skip to content