Aktualności
Tucholska Ekstremalna Droga Krzyżowa

Tucholska Ekstremalna Droga Krzyżowa

W piątek, dn. 31 marca 2023 r.  Mszą świętą o godz. 20.00 w parafii pw. Bożego Ciała w Tucholi rozpocznie się Ekstremalna Droga Krzyżowa. Organizatorzy przygotowali szlak św. Małgorzaty prowadzący z kościoła pw. Bożego Ciała przez kościoły pw. św. Bartłomieja Ap. i pw. Opatrzności Bożej do kościoła pw. św. Jakuba Ap, gdzie zakończy się indywidualną adoracją Najświętszego Sakramentu. Trasa liczy 27 km, prowadząc
z Tucholi przez Rudzki Most, Płazowo, Szumiącą, Las Wandowo, Piłę  – Młyn, Świt, Żółwiniec, Przy Szosie Bydgoskiej do Tucholi.

Pakiety, zawierające mapkę z rozważaniami można nabywać od 10 marca w biurach parafialnych tucholskich parafii w godzinach urzędowania oraz sklepie Hossana przy ul. Nowodworskiego 33 w Tucholi. Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku EDK/Tuchola i www.ekstremalnatuchola.pl/. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Skip to content